JUŻ DOSTĘPNY PROGRAM DO DRUKOWANIA CERTYFIKATÓW

Już dostępny program do drukowania certyfikatów

Szanowni Państwo,

Firma  przygotowała dla członków IGTD oraz osób które skorzystały z pomocy Izby przy zgłoszeniu do URPL, a także wszystkich zalogowanych użytkowników strony Izby darmowy program do wydruku „oświadczenia o zgodności” (certyfikatu pracy protetycznej) – . Jest to narzędzie przygotowane przy naszej współpracy i sprawdzone przez naszych prawników. Możemy bez obaw polecić je Państwu jako z pewnością spełniające wymogi „Ustawy o wyrobach”, jak i innych obowiązujących na dziś przepisów. Oświadczenie o zgodności jest również dostępne dla posiadaczy pełnej, płatnej wersji programu  do zakupu, której serdecznie zapraszamy na preferencyjnych dla członków IGTD warunkach (szczegóły w Aktualnościach na stronie głównej).

Uwaga: już dostępna płatna wersja Protetic4You Express Plus umożliwiająca dodatkowo drukowanie pozostałych wymaganych Ustawą o wyrobach medycznych dokumentów w tym:  instrukcji użytkowania wyrobu medycznego, nalepki, gwarancji, umowy z gabinetem stomatologicznym oraz faktur/rachunków dla stomatologów.

Firma  dołożyła wszelkich starań na etapie projektowania i tworzenia , aby jego obsługa nie wymagała żadnych szkoleń ani dodatkowego wsparcia. Program został stworzony z myślą o samodzielnej instalacji i intuicyjnej obsłudze. Na specjalne życzenie istnieje jednak możliwość uzyskania dodatkowych wyjaśnień lub odbycia szkoleń można je wykupić u konsultantów firmy . Producent przewiduje, że pełne szkolenie z wersji nie powinno przekroczyć 1,5h. Pakiet szkoleniowy do 1,5h to koszt 100zł netto. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zamówienia na maila express@4tune.pl. W mailu proszę umieścić następujące dane: imię nazwisko, nazwa pracowni, adres, NIP oraz potwierdzenie zamówienia pakietu szkoleniowego do 1,5h – 100zł netto. Zwrotnie otrzymacie Państwo maila z instrukcją dalszego postępowania.

Zanim klikniesz link, zaloguj się (przycisk logowania w prawym górnym rogu strony)

Kliknij aby pobrać program